До новин
Кототерапія в Першому
![news/кропця.jpg](/media/news/%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BF%D1%86%D1%8F.jpg.400x300_q85.jpg)
Ось і знову новий робочий тиждень. Ми знаємо, як важко повертатись до роботи після вихідних, тому хочемо трішки підняти вам настрій і познайомити з частинкою театрального життя. Кропця - ви могли бачити її на нашому подвір’ї до або після вистав. Вона радо зустрічає і проводжає гостей, особливо дітей. А ще контролює чи не усі процеси у театрі. Мріяли про кототерапію? Приходьте до нас!