До новин
Перший театр в час війни
![news/інтервю_ципіна.png](/media/news/%D1%96%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E_%D1%86%D0%B8%D0%BF%D1%96%D0%BD%D0%B0.png.400x300_q85.jpg)
Як би не було боляче і страшно - війна триває. Кожен день хлопці на передовій наближають нашу перемогу. Але і в тилу життя не зупинилось, адже кожен працює на своєму фронті.
Ірина Артим‘як в.о. директора-художнього керівника розповідає як Перший театр працював на початку війни, як живе уже 7 місяць війни, про колег на передовій, про прем‘єру та участь театру у фестивалі Мельпомена Таврії та роботу під час війни дивіться за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=Z64oIO3YuS4.