До новин
Урок сценічної мови в одній з львівських шкіл
![news/photo_2022-06-23_12-58-40.jpg](/media/news/photo_2022-06-23_12-58-40.jpg.400x300_q85.jpg)
- А скажіть щось по-сценічному! ![🤪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f92a.png)
![🤪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f92a.png)
Не знаєте як це? А от наш актор Данило Хромов переконаний, що по-сценічному - це впевнено, сміливо та відкрито. Саме так він радить малечі відповідати на уроках. Так-так, відчути себе біля дошки наче актором на сцені. Сценічна мова - навичка артистів - може стати у пригоді усім без винятку. Як саме і за яких обставин Данило розповів під час майстер-класу для учасників літнього табору в одній з Львівських шкіл. ![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1.5/16/1f929.png)
![🤩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1.5/16/1f929.png)
Фото можна переглянути тут - https://www.facebook.com/TheFirstTheatre/posts/pfbid02NDfPNALwxRhztCWB5Ap9ArZ5YAXQFAwMAqdRQGDfdVg8zBKPLFjnBSnXKetPSbUgl